Türk Telekom

Türk Telekom A.Ş. resmi web sitesi değildir.

E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası

 

Türk Telekom'un düzenlemiş olduğu E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası kapsamında artık evinizde ev telefonunuzu akılı telefon cihazlarınıza bağlayabilirsiniz. Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirsiniz. E4 Akıllı Ev Telefonu 4 inch ekran genişliği ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip bir akıllı ev telefonudur.

 

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası Fiyatları

Ev Avantaj Dört Dörtlük Ek Tarifesindeki müşterilerimize 24 ay taahhütle tüm vergiler dahil ayda 2 TL taksitle! (Ev Avantaj Dört Dörtlük Tarife kapsamında ayda her yöne 1000 dk. bedava)

Tarife bağımsız tüm tarifelerdeki müşterilerimize 24 ay taahhütle tüm vergiler dahil ayda 12TL taksitle

 

 

Mesaj Gönder

Kutu İçeriği;
 AndroidDect Telefon 
 Dect Baz İstasyonu + Şarj Cihazı
 USB Data Kablosu
 Kulaklık 
 Kullanım Klavuzu
 Hızlı Başlangıç Klavuzu
 BuluTT Rehber ver Bulu Türk Telekom Depo uygulamaları için şifre kart
 3 aylık hediye Tivibu şifre kart 

 

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu

4” TFT LCD ekran (800 X 480 pixel)
126mm x 65mm x 11mm
Kapasitif çoklu dokunmatik ekran (5 Parmak)
1.3 Ghz Çift Çekirdekli ARM İşlemci
Dect telefon özelliği (harici baz istasyonu)
Wi-Fi bağlantı ile internet (802.11 b/g/n)
3.5mm kulaklık çıkışı
Micro USB 2.0
Micro SD kart girişi (32GB’a kadar arttırılabilir hafıza)
Ön yüzde VGA Kamera
Bluetooh (4.0) ve Akttar uygulması ile cep telefonundan rehber senkronizasyonu (aynı ağda otomatik senk.)
Mail, Ses kaydı
Video oynatıcı
Uygulama ve oyun indirip kullanabilme
Saat, alarm, takvimE4 Akıllı Ev Telefonu Genel Özellikleri


Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası kapsamındaki Dect teknolojisini Android işletim sistemi ile birleştiren, Türk Telekom sabit hat alt yapısını kullanan akıllı ev telefonudur.

E4 güzel ve sık görünüm sağlarken ince tasarım, elinize harika bir biçimde uyum sağlayacaktır.

Bu kampanya kapsamındaki akılı telefon herhangi bir tablet ya da akıllı telefonla yapılabilecek her şeyi E4 akıllı ev telefonu ile yapmak mümkün olmaktadır.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası E4 ile aboneler evde, ofiste ya da dışarıda WiFi üzerinden internete bağlanarak maillerini okuyabilecek, ofis dosyalarını açabilir; Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını kullanabilir ve Wirofon uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yapabilecektir.

Türk Telekom ve TTNET uygulamaları (Wirofon, TTNET Müzik, Tivibu, Bulu Türk Telekom  Rehber, Bulu Türk Telekom  Depo, AkTTar, Yardım Rehberim) E4’ün içine yüklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonunu Yakından Tanıyalım


Geniş ve Net 4 inç Ekran 
4 inç ekran rahat kullanımın yanında telefonunuzdaki uygulamaları, oyunları , sosyal ağları kullanırken ondan daha fazla keyif almanızı ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlar.

Android 4.2.2 Jelly Bean

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu, dünyanın en popüler işletim sistemi Android’e sahip. 1 milyonun üzerindeki uygulama ile telefonunuzun yapabileceklerinin sınırı yok.

Şık ve Modern Görünüm
Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu şık ve modern görünüm sağlarken ince tasarım, elinize mükemmel bir biçimde uyum sağlar.

Güçlü ve Hızlı

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu’nun 1.3 Ghz ARM Çift Çekirdekli işlemcisi uygulamalarınız ve yapmak istediğiniz işlemleri kolayca çalıştırır. Onunla uygulama yüklemek ve aynı anda çok sayıda işlem yapabilirsiniz.

VGA Ön Kamera
Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu ile sevdiklerinizle Türk Telekom wirofon uygulaması üzerinden görüntülü konuşma yapmak mümkündur.

Mesaj Gönder


Türk Telekom & TTNET Ön Yüklü Uygulamaları 

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu’nda hayatınızı kolaylaştıracak, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak uygulamalar ön yüklü olarak bulunmaktadır.

 

 

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası Detayları


Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu dâhilinde bir ev telefonu aboneliğine bir kampanya verilebilir. Birden fazla aboneliği olan kurumsal müşterilerimiz debir adet cihaz alabilir.Kampanya Stoklar ile sınırlıdır.

Kampanya’ya tüm Türk Telekom Bayi ve Ofislerinden başvurulabilir.

Gerçek abone ise TCKN bazında, Tüzel abone ise VKN bazında herhangi bir tablet, bilgisayar veya cep telefonu kampanyasından yararlanmıyor olması.
Diğer tüm koşullar taahhütnamede belirtilmiştir.

Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir tablet, cep telefonu veya bilgisayarkampanyasından yararlanmıyor olmak gerekmektedir.

Kampanya E4 baz istasyonuna 6 cihaza kadar dect telefon bağlanabilmektedir.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu kullanabilirsiniz. İnternet gerektirmeyen uygulamaların tümü bu cihazla çalışmaktadır (oyun gibi) telefonu bilgisayara bağlayıp, uygulamaların APK (kurulum dosyası) dosyalarını cihaza yükleyip, uygulamaları kurabilirsiniz.

Kampanyanın 2TL’lik kurgusundan yararlanmak için Ev Avantaj Dört Dörtlük tarifelerinden birinde olmak gerekmektedir. 12TL kurgusu için herhangi bir Türk Telekom tarifesinde olmak yeterlidir.

Kampanyaya ait taksit tutarları her ay ev telefonu faturasına gelecektir.

Numara değişerek veya numara değişmeden yapılan tüm nakil işlemlerinde, müşteri kampanyadan doğan hakkını kaybetmeden yeni numarasından da aynı kampanyanın koşulları altında faydalanmaya devam edecektir.

Açık alanda 300 mt. mesafeye kadar, kapalı alanda cihazla baz arasındaki duvar sayısına bağlı olarak değişmektedir, 50 mt. civarındadır.

Baz istasyonuna bağlı şarj olmamaktadır; ister pc’ye bağlanan usb kablo ile istenirse şarj cihazı ile şarj edilebilmektedir.

 

Mesaj Gönder